Team BlueWater Game Online Tutorial's
Bine ati venit la Team-BlueWater!!Tutorial's 4 all Games!

Join the forum, it's quick and easy

Team BlueWater Game Online Tutorial's
Bine ati venit la Team-BlueWater!!Tutorial's 4 all Games!
Team BlueWater Game Online Tutorial's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter-Strike 1.6 + Half-Life

Go down

Counter-Strike 1.6 + Half-Life Empty Counter-Strike 1.6 + Half-Life

Post  Karma Fri Feb 03, 2012 12:51 am

Counter-Strike 1.6 + Half-Life

Dupa cum spune si titlul, acesta este un fel de Counter-Strike si Half-Life al comunitatii gameway.
A fost pus de LowhearT acum ceva timp pe megaupload.com, dar dupa cum poate nu stiti, numai exista acel site, pentru ca a fost inchis din cauza piratarii.
Am mai modificat cateva chestii mici la el si l-am pus pe alt site. M-a ajutat si LowhearT cu explicatii foarte mult!
Il puteti downloada de aici, [You must be registered and logged in to see this link.] .
Este anti-cheat, deci nu merge sa bagi coduri pe el, cel putin codurile vechi, ruleaza pe protocol 48.
Il pot folosi cei fara steam, ca atunci cand scrie cineva status in consola, va aparea in loc de STEAM_ID_LAN, un id de steam, de exemplu STEAM:0:3240142. Pe scurt, i se va atribui un STEAMid.

Daca aveti intrebari/sugestii/propuneri pentru/in legatura cu acest Counter-Strike sau Half-Life, lasati un reply mai jos si voi incerca sa va raspund cat mai clar posibil.

Karma
Karma
Admin
Admin

Mesaje : 1092
Data de inscriere : 2011-04-22
Varsta : 33
Localizare : Craiova

https://team-bluewater.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum